

Szanowni Państwo,
zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich oraz inne grupy formalne i nieformalne do udziału w IV Charytatywnej Zbiórce Książek. Konkurs jest organizowany przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo. Akcja polega na zebraniu jak największej liczby książek (egzemplarzy) w okresie trwania konkursu. Zbierane książki mogą być nowe lub używane, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci
Opis konkursu:
Wojewoda Świętokrzyski Józef Bryk oraz Prezydentka Miasta Kielce Agata Wojda zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz osoby zaangażowane społecznie i obywatelsko na wydarzenie pn. „Obywatelskie Świętokrzyskie. Wielkie sieciowanie”.